Investiční zlato.tv | Investiční zprávy - investiční zlato a stříbro, cena zlata

Alchymie začala v roce 1913-závěr

Černá magie a alchymie se nezastaví jen tiskem peněz nebo manipulací trhů a úrokových sazeb.  S tím jak rostou státní dluhy a skutečná nezaměstnanost dosahuje  úrovně naposledy zaznamenané za velké deprese 30. let, všechny číselné ekonomické údaje musí být masírovány a měněny tak, aby vznikl růžový a falešný obrázek hospodářství.  Zajímavé na tom je, že tato jasná manipulace hospodářských údajů je zcela přijímána analytiky, médii a nositeli Nobelovy ceny.

V současné době neexistuje žádná seriózní analýza jakýchkoli hospodářských dat.  Cokoli vlády vypustí je bezezbytku přijato jako skutečnost. To, že  reálná nezaměstnanost (USA) je 22% a ne 5%, a že reálné mzdy již několik desítek let klesají a inflace je výrazně vyšší, že HDP upraveno na reálnou inflaci  klesá a neroste, je zcela ignorováno.

Vypuštění bublin začně v roce 2017

Co se stane v roce 2017?  Bude mít na hospodářství Trump nějaký vliv?  Bohužel ne. Jak jsem již říkal, kurz byl nastoupen před 100 lety a nemůte být změněn žádným prezidentem nebo jednotlivcem.  Prezidenti a politici jsou jen nástroji doby. Vždy budou zvoleni ti, kteří nejlépe provedou to, co vyžaduje ekonomický cyklus, ať je to Reagan, Carter nebo Trump.  Svět je již připraven na  změnu ve všech trzích, které jsou ve fázi bublin, nárůstu deficitu států a ke kolapsu finančného systému Je pravděpodobné, že Trump bude nástrojem nebo katalyzátorem toho, aby se vše spustilo. Jeho navrhované návrhy na výdaje v oblasti infrastruktury, snížení daní a zavedení obchodních tarifů jsou  velmi dobrým počátkem, který může všechna tato rizika odstartovat v příštích několika letech.

Nikdo se nesmí spoléhat pouze na hotovost nebo peníze v bance

Jen velmi málo investorů je připraveno na změnu, která pravděpodobně začne v tomto roce. Také není nikdo připraven na to, co dělají po celém světě vlády proto, aby mohly kontrolovat peníze lidí. V jedné zemi za druhou jsou hotovostní transakce nebo držení hotovosti téměř kriminálním činem. Důvody pro to jsou různorodé.  Je daleko jednodušší kontrolovat lidi a jejich výdaje a jakékoliv se vyhýbaní placení daní je téměř nemožné.  Hlavním důvodem je ale  snaha zabránit kolapsu  finančního systému.  Když neexistuje hotovost, ran na banku( rychlý a okamžitý výběr úspor velké skupiny lidí) je nemožný. Nebudou žádné bankomaty a jakákoliv elektronická transakce může být zastavena.

 

Zatím není zlato ani stříbro žádnou západní zemí kontrolováno. Indická vláda nyní hrozí tím, že bude zlato konfiskovat.  V zemi, kde je vlastnictví zlata rozšířeno více než kde jinde na světě, by konfiskace vedla k revoluci a válce proti vládě.  Je možné, že dalším krokem v některých zemích bude hlášení vlastnictví fyzického zlata.  Dalším krokem v jiných zemím může být jeho konfiskace.  Pochybuji, že k tomu dojde na západě, ale toto riziko existuje. Ale již jen takováto možnost  diktuje nutnost držet své zlato mimo bankovní sektor.  Svět vstupuje do velmi nejistého období s vysokým rizikem politické, hospodářské  a finanční bouře.  Proto je zásadní se na toto se připravit a nebýt zcela vystaven problémům bankovního systému.

zdroj: www. goldbroker.com

Ostatní iReporty

27. Dubna 2017 - Citát týdne-Forbes
21. Března 2017 - Zprávy z trhu 11. týden
16. Února 2017 - ČNB rozpouští zlatý poklad
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Banner

ON AIR kalendář

Cena zlata 24 hodin za unci

Cena zlata 24 hodin za unci
Graf vývoje ceny zlata...

Cena stříbra 24 hodin za unci

Cena stříbra 24 hodin za unci
Graf vývoje ceny stříbra...