Investiční zlato.tv | Investiční zprávy - investiční zlato a stříbro, cena zlata

Zprávy z trhu 11. týden

                  Ve středu zvedl FED úrokové sazby čtvrtinu procenta a stalo se něco zcela nečekaného. Dolar okamžitě klesl a drahé kovy okamžitě posílily. Dle ekonomických příruček se přece mělo dojít k opaku ! Zdá se, že se začínají rozmáhat absurdity finačních a dalších trhů, které jsou důkazem toho, že celý finanční systém již jako celek přestává fungovat.


          V tomto světle je třeba se připravit na nepředvídanosti při ukončení intervencí ČNB. Bude znehodnocování české koruny jejím neustálým tiskem již zastaveno? A když se zastaví tisk koruny, posílí opravdu koruna tak, jak se o tom mluví ? Nebude to třeba také naopak? Na tyto otázky nejsou zcela jasné odpovědi, ale zdravý rozum velí být pozorný a proti možným absurditám si své úspory pojistit.


                                        Našim klientům a všem, kteří mají obavy o ztrátu kupní síly pomáháme při zajištění si svých úspor a majetku vůbec přes pojistku ve formě drahých kovů. Zlaté a stříbrné mince a nebo investiční cihličky jsou tím nejjednodušším způsobem, jak se pojistit proti postupující a zrychlující se ztrátě kupní síly papírových měn.


                                Neustále se snažíme přinášet nové a investičně zajímavé produkty. Kromě již pravidelných produktů týdne zahajujeme také zvýhodněný nákup určitých produktů v sekci Kup teď. Produktu v této nabídce nepodléhají fixaci a cena je pevná, velmi výhodná ovšem množstevně a časově omezena. U každého produktu je časově omezený limit, ve kterém lze provést nákup.


                 Novinkou je krásná investiční zlatá mince kanadské mincovny ze zlata zcela nejvyšší ryzosti 999.99 AU do série Wild Life. Je jím severoamerický jelen Wapiti. Další velmi zajímavou mincí v omezeném nákladu 10 000 kusů je mince egyptských reliktů s faraonem Tutanchámonem. Dále přinášíme v sekci Sleva a výprodej několik zajímavých produktů za cenu kovu. Například zlatý francouzský 20 frank s motivem Marianne a galského kohouta.
Pro lepší vyhledávání jsme upravili sekci zlatých historických mincí dle země původu.
Investorům a sběratelům nabízíme služby, že mají-li zájem o určitý typ produktu, který běžně na stránkách nenabízíme, vždy se pokusíme zajistit!
 

Ostatní iReporty

27. Dubna 2017 - Citát týdne-Forbes
16. Února 2017 - ČNB rozpouští zlatý poklad
strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Banner

ON AIR kalendář

Cena zlata 24 hodin za unci

Cena zlata 24 hodin za unci
Graf vývoje ceny zlata...

Cena stříbra 24 hodin za unci

Cena stříbra 24 hodin za unci
Graf vývoje ceny stříbra...